Zur Navigation | Zum Inhalt
FVCML0208 10

Vážení návštěvníci stránek KreBul, o.p.s. Rádi bychom vás informovali, že byl spuštěn nový web
s adresou www.krebul.cz. Tyto původní sránky již nebudou dále aktualizovány.

 www.krebul.cz

 

 

 

 

 

 ICM


 English | Deutsch | Español

 


Vážení návštěvníci našich stránek. Omlouváme se, že stránky nebudou dočasně aktualizovány či plně funkční. Připravujeme pro vás stránky zcela nové, které by měly být uvedeny do provozu v nejbližších dnech.

Zároveň oznamujeme, že ke dni 6. ledna 2014 došlo k transformaci občanského sdružení na obecně prospěšnou společnost. Zároveň jsme změnili sídlo, kterým je Zlatá stezka 145, 383 01 Prachatice. Statutárním zástupcem organizace je ředitel Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS. V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za pochopení.

  Vážení přátelé, návštěvníci našich webových stránek.

Vítejte na webových stránkách občanského sdružení KreBul, které je zde pro vás již od roku 2007. V současné době vám nabízíme služby třech projektových pracovišť, mezi která patří: Občanská poradna Prachatice, Informační centrum pro mládež Prachatice a Dobrovolnické centrum Prachatice. Od roku 2013 nově v našich prostorách sídlí Středisko výchovné péče Spirála.

Naší snahou je poskytnout vám co nejkvalitnější služby z různých oblastí lidského žití. Již od roku 2009, kdy vznikla naše první projektová pracoviště, se na nás obrací mnoho klientů, řešících nejrůznější záležitosti. Pro to, abychom mohli své služby poskytovat co nejlépe, vznikla potřeba rekonstrukce a rozšíření stávajících prostor, což se nám podařilo v závěru roku 2012 a jak pevně věříme, pokračovat budeme též v roce letošním.

Občanské sdružení KreBul nabízí celou řadu aktivit, směřujících do oblasti poradenství, vzdělávání (formálního i neformálního), volnočasových aktivit apod. Věříme, že každý z vás si najde přesně tu aktivitu, která je pro vás nejpříhodnější.

O tom, že jednotlivé projekty byly úspěšné jasně hovoří i Váš zájem o nás, naše sdružení a aktivity, které Vám přinášíme. Svědčí o tom také fakt, že k nám ročně zavítá stále větší množství lidí. Věříme, že v letošním roce našimi aktivitami a službami přilákáme mnohé další.

Věřte, že se i nadále budeme snažit připravovat pro Vás akce obdobného typu. Samozřejmě, že vše bude záležet také na štědrosti donátorů, které průběžně oslovujeme. Všem, kteří nás již jakýmkoliv způsobem podpořili nebo se podpořit chystají, patří velké poděkování.

Doufáme, že se společně s Vámi budeme nadále setkávat při jednotlivých akcích, které jsou pro Vás na tento rok připravovány.

Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS.

předseda sdružení

 

 

 

Aktuality

 Přidán program konference na rok 2013


 Přidána výroční zpráva za rok 2011. Najdete ji v záložce ke stažení.


  Evropský rok dobrovolnictví - KreBul, o.s. zapojeno


Přidán program konference 2011


Přidán program Akademie 3. věku na rok 2011


Od 1.září 2009 funguje na adrese Zlatá stezka 145 občanská poradna - nová sociální služba ve městě Prachatice


Výroční zpráva za rok 2008

Sociální poradna v roce 2009

 

Finančně nás podporují:

Vodafone

 Jihočeský kraj

MŠMT

 MPSV

NFOH

Město Prachatice