Americká hypotéka si získává stále více lidí
Nezařazené

Americká hypotéka si získává stále více lidí

Určitě jste již někdy slyšeli o americké hypotéce. Je to senzační finanční produkt, který oceňují lidé napříč věkem i různými sociálními vrstvami. Tou hlavní velkou výhodou americké hypotéky je především to, že je bezúčelová. To konkrétně znamená, že ji můžete použít na financování všech vašich plánů a nikdo nebude posuzovat, zda se jedná o rozumný záměr či nikoli, zkrátka vám do toho vůbec nikdo nebude mluvit, a tak to má být. A nejenže vám nikdo nebude diktovat, na co své půjčené peníze smíte anebo nesmíte použít, ale rovněž nebudete muset zpětně dokládat, co jste si za ně koupili. A to je skvělé, že?

padající mince.jpg
To by samozřejmě potěšilo úplně každého, takže vůbec není divu, že je americká hypotéka mezi lidmi natolik oblíbená. Každý by ji chtěl získat. Jenže problém je v tom, že některým lidem banky tento typ půjčky zkrátka neposkytnou. Ten důvod je jasný, tak to v bankách zkrátka chodí u všech půjček – pokud se ocitnete na seznamu rizikových klientů, což se může stát několika jednoduchými způsoby, tak můžete na jakoukoli půjčku v bance zapomenout. A k takové červené na semaforu vám bohatě postačí už jen to, že máte příliš nízký anebo příliš vysoký věk, a tudíž zde mohou vzniknout pochybnosti o vaší schopnosti splácet. A jestliže máte nadto i záznam v registru dlužníků anebo nízké příjmy, tak už se v bance nemusíte ani ukazovat.
ocelové dveře od trezoru.jpg

Nebankovní americká hypotéka je rovněž skvělým řešením

Ovšem to vám zásadně vadit nemusí. Prostě běžte jinam, tam, kde vám budou záznamy v registru anebo nízké příjmy tolerovat. Běžte do nebankovní společnosti, kde i v takovém případě můžete získat férovou americkou nebankovní hypotéku, třeba tu bez registru anebo bez dokazování příjmu. Jediné, s čím v takovém případě musíte počítat je to, že budete mít o něco vyšší úrok, než kdybyste žádný záznam v registru anebo nízké příjmy neměli.