Co je potřeba při stěhování

Co je potřeba při stěhování


Předtím, než se rozhodnete někam přestěhovat, tak zvažte, co byste mohli zabalit a nachystat dopředu, než dojdou stěhováci. Sami totiž nejlíp více, co je dobré zabalit do jedné krabice, abyste nemuseli v novém domě něco hledat. Ideální je, si nachystat krabice, do kterých nabalíte všechny věci a nachystáte je stěhovákům na jedno místo. Pozor, všechny krabice si dobře popište, ať při vybalování děláte vše postupně a nemusíte nic hledat.

stěhování Praha

Co je dobré nachystat před příjezdem stěhováků:

  • Krabice – Sežeňte krabice a nachystejte všechny věci z polic, skříní a komod do krabic. Nic nenechávejte ve skříních ani komodách. Je to proto, aby se daly lehce zvednout a pohodlně přenést. Věci, které jsou křehké obalte papírem, nebo něčím měkkým, aby se při převozu nepoškodily. Na každou krabici nadepište, co v ní je, nebo do jaké místnosti patří.
  • Obalový materiál – Jedná se o materiál, který se hodí při přepravě dražších věcí. Počítače, servery nebo jiné drahé věci stačí obalit strečovou fólii nebo bublinkovou fólii aby je chránili. Také nezapomeňte na lepenku, kterou budete potřebovat na zalepení krabic a dalších věcí.
  • Zásuvky – V některých případech je dobré vydělat i zásuvky ze stolů nebo komod. V případě, že nemáte tolik místa, tak všechny zásuvky přilepte, aby při přenosu zbytečně nevyjížděly. Nejen, že tak zkomplikujete celou práci, ale stěhování bude trvat o to déle.

stěhování Praha

Vždy mějte na paměti, že stěhování je velice těžká práce a pokud jí dobře nachystáte, tak celý proces proběhne o to rychleji. Nejen, že budete rádi vy, že je stěhování rychle za vámi, ale určitě to ocení i stěhování Praha odnesto.cz, která bude stěhování provádět. Vše je však na domluvě a na tom, jak se k celému stěhování postavíte. Pokud však zvolíte tuto firmu, tak máte jistotu toho, že se vašim věcem nic nestane a stěhování proběhne jak na drátkách.