Dokonalost neexistuje
Nezařazené

Dokonalost neexistuje


Jsou ženy, které se snaží za každou cenu zvládnout vše.I to, co by mohly přehodit na někoho jiného. Pak to dopadá tragicky. Z hezké a dříve i usměvavé ženy je troska, která životem nekráčí, ale upaluje. Všechno je vždy na úkor něčeho jiného. Jestliže tedy zvládá děti, domácnost, zaměstnání, tak se určitě tento maraton na ni dříve či později objeví. A určitě to nebude v pozitivním slova smyslu.
rozzlobený obličej
·        Začne to chutí na sladké.Sem tam nějaká ta čokoláda zlepší náladu a dodá potřebnou energii. Ale také dodá kilogramy. A tak tu máme problém číslo jedna – tloustnutí.
·        Stres, který se hromadía hromadí, Vám rozhodně na dobré náladě nepřidá. Začínáte být podrážděná. To, co jste dříve odbyla mávnutím ruky, teď vidíte jako nepřekonatelnou záležitost. Je tu problém číslo dvě – jste protivná na své okolí a okolí začne být protivné na Vás. Prostě – jak se do lesa volá…
únava po nákupech

Máte právo na odpočinek

Máte neurčité potíže.Bolí Vás břicho, hlava a jiné části těla. Ještě k tomu všemu musíte pobíhat po doktorech, kteří nemohou na nic přijít. Problém číslo tři – zaděláváte si na psychosomatické potíže, kterých se budete těžko zbavovat.
·        Jste neskutečně unavená a tím ztrácíte chuť na sex. Partner je zprvu chápavý, ale opravdu jen zprvu. Problém číslo čtyři– asi se Vám rozpadne manželství.
šťastný pár

Je to všechno nutné? Je potřeba být dokonalá a zároveň také zaživa uštvaná? Mějte se ráda a odeberte ze svých beder některé povinnosti. Když budete odpočívat, nebudete muset dodávat tělu energii sladkostmi. Pokud si uděláte čas jen pro sebe a svoje záliby, zbavíte se stresu. Poslouchejte svoje tělo. Jestliže velí zastavit, tak ví, že za chvíli pojede na rezervu.
o   Udělejte si s partnerem chvilky jen pro sebe.
o   Jsou přeci důležitější věci, nežli vyleštěná zrcadla a každý večer teplá večeře.