Hodinový manžel Pardubice

Hodinový manžel Pardubice

Každá běžná domácnost potřebuje čas od času jakousi údržbu. Prostě se něco rozbije, přestane fungovat, nebo je potřeba cosi předělat. Tyto nepříjemnosti dokážou nejvíce potrápit ženy, které jsou často v takových situacích naprosto bezradné. A pokud se jedná o domácnost ryze ženskou, kde chybí mužská ruka, je řešení často svízelné. Přiznejte si, kolikrát kapal kohoutek, přestalo svítit světlo v předsíni na stropě, bylo potřeba cosi připevnit. Pokud máte doma mužskou oporu, většinou stačí vyžádat si údržbu od manžela, nebo přítele. Ale ani tady není vyhráno. Některý muž si na takové práce prostě nepotrpí, buď je líný, nebo nešikovný a stejně s ním nic nehne.

hodinový manžel

Pro všechny je zde nyní naprosto ideální řešení! Slyšeli jste někdy pojem hodinový manžel? Přesně takový je pro vás k dispozici a ochotně vám splní každé přání. Inu, úplně každé přeci jen asi ne, půjde o práce údržbářské. Takže konec přemýšlení, jestli bude sousedovi stačit flaška za přišroubování police, nebo koho kde sehnat na vyčištění sifonu, který je nějak ucpaný a neodtéká. V Pardubicích si stačí objednat všestranného řemeslníka, který má všechny tyto práce prostě v malíčku.

hodinový manžel

Tak neváhejte, dejte dohromady seznam, co ve vaší domácnosti už naléhavě volá po nějakém zásahu, a pozvěte si hodinového manžela. Ceník hodinového manžela z Pardubic na stránkách nenajdete, ale po předběžné objednávce vám bude sdělena cena, za kterou hodinový manžel dokáže uvést vše do dokonalého stavu k vaší spokojenosti. S takovouto transparentní cenou budete už moci počítat, nebudete tedy na konci činnosti nijak překvapena kalkulací za odvedenou práci. Sjednáte si také termín údržbářských prací tak, jak vám bude vyhovovat, aby vás pracovník nijak nerušil a neomezoval ve vašich domácích činnostech. Vše proběhne k vaší maximální spokojenosti. Tento hodinový údržbář nemusí navštívit pouze domácnosti, není žádný problém, aby provedl opravy na vašem pracovišti, nebo ve vaší firmě.