Masáže stále žádoucí službou
Nezařazené

Masáže stále žádoucí službou

V současné době si člověk ideální zaměstnání nevybere. Pokud máte zaměstnání, které z Vaší strany vyžaduje velkou fyzickou aktivitu, dříve či později se to projeví na Vašem zdraví. Možná si často říkáte, že lidé, kteří mají sedavé zaměstnání, to mají mnohem lepší. Ale není tomu tak. Sedavé zaměstnání přináší také celou řadu značných zdravotních rizik. Když je člověku například dvacet let, nijak to neřeší, ale čím dříve si uvědomí, jak moc je jeho zdraví důležité, tím lépe. Ono se to nezdá, ale naše tělo je vlastně náš nejdůležitější pracovní nástroj.
masáž obličeje
Své o tom vědí lidé, kteří jednoho krásného dne přišli na preventivní kontrolu, a lékař je shledal neschopnými k dalšímu výkonu práce. To se pak zhroutí člověku svět. Jste nezaměstnatelní, ale na druhou stranu, na invalidní důchod to také není.
Je proto vhodné o své zdraví pečovat a to i přesto, že to něco stojí. Samozřejmostí je zdravý životní styl. Vhodná životospráva a pohyb. Ale jen to samo nestačí. Velmi prospěšné je dopřát si pravidelně masáže.
fyziologie masáž

Velký zájem

O tyto služby je samozřejmě velký zájem. Nabídka masáží je samozřejmě velmi bohatá a zajímavá. Pojďme si vyjmenovat ty nejoblíbenější a také můžeme vyjmenovat pár těch unikátních.

 1. Klasická masáž
 2. Reflexní masáž
 3. Shiatsu
 4. Regenerační masáž
 5. Sportovní masáž
 6. Aroma masáž
 7. Breussova masáž
 8. Bowenova terapie
 9. Lymfodrenáže
 10. Baňkování
 11. Čínská tlaková masáž
 12. Dornova metoda
 13. Anticelulitidová masáž a zábal
 14. Medová masáž
 15. Bahenní zábaly z mrtvého moře
 16. Ba Guan masáž
 17. Thajská masáž
 18. Lifting obličeje

éterické oleje
Samozřejmě své neocenitelné místo má v případě péče o zdraví klasická masáž. Slouží k uvolnění zatuhlé šíje, krku, bolestí pod lopatkou, migrén, regeneraci nohou a rukou po pracovním výkonu. Mechanický účinek podporuje návrat okysličené krve a napomáhá k rozpohybování lymfatického systému. Je vhodná u chronicky bolestivých stavů. Napomáhá uvolnění bolestivých spazmů a blokád v důsledku přetěžování organismu.