Nastěhujte se do vlastního ještě letos!

Nastěhujte se do vlastního ještě letos!

Rádi byste bydleli pod vlastní střechou a rádi byste to stihli co nejdříve? A pokud jde o peníze, tak jich máte spíše méně než více? V tom případě pro vás nebude snadné, sehnat v takové situaci bydlení, po kterém toužíte.

Na druhou stranu to není ani nemožné, pokud jste ochotni spokojit se s menším bydlením velikosti menšího panelového bytu. Ovšem váš život s ním bude mnohem lepší – především proto, že tento „byteček“ bude stát na vašem vlastním pozemku. A to je velká výhoda.

dveře, zámek, klika

Pokud je řeč o bydlení, tak to první, co každého zajímá, je cena, za kterou si ho může pořídit. Jakmile zatoužíte po klasickém panelovém bytě anebo dokonce po novostavbě na vlastním pozemku, vyšplhá se účet za provedení do miliónů – za byt ve městě zaplatíte alespoň tři, za stavbu minimálně pět miliónů. A to nejsou zanedbatelné peníze. A bohužel právě na penězích většina plánů často ztroskotá.

Jestliže ani vaši kapsu netíží velké úspory a vaše vyhlídky na hypotéku rovněž nejsou příliš slibné, tak vám zbývá jediná možnost – poohlédnout se po takové nemovitosti, která je levná. V tomto směru vám přijde vhod mobilní dům.

Mobilheim je plnohodnotným způsobem bydlení a na západ od nás je poměrně rozšířený. V praxi kombinuje výhody bytů a vlastního pozemku. Žít v mobilním domě Top-mobilnidomy.cz je prakticky stejné, jako byste žili v malém bytě umístěném na vlastním pozemku. Uvnitř vám nebude chybět nic z klasického pohodlí a ve svém zázemí naleznete všechno to, co máte rádi. A venku budete mít oproti životu v panelovém domě spoustu místa, a také soukromí. Konečně si tak splníte sen o zahrádce, bazénu anebo posezení pod pergolou.

krmítko, domeček, zima

To vše máte na dosah ruky za naprosto bezkonkurenční cenu!

Jestliže vás možnost života v mobilheimu zaujala, uděláte nejlépe, když navštívíte areál výrobce, kde si mezi vzorovými stavbami budete moci vybrat takovou, po jaké toužíte.