Není sídlo, jako sídlo

Není sídlo, jako sídlo

Jsou zákonné podmínky, které pomalu ale jistě přezrávají a není tak daleko doba, kdy budou nahrazeny, něčím, co bude více poplatné naší době. Době, která se stává pomaloučku bezkontaktní, je závislá a čím dál tím více vzájemně propojena elektronicky. Žijeme v době datových schránek a různých elektronických identit. Proč je tedy nutné mít při zařizování společnosti s ručením omezeným, nebo vyřizování živnostenského oprávnění sídlo, nebo provozovnu?

sídlo firmy

Se zákonem se ale nepolemizuje, takže adresu, doručovatelskou adresu musíte mít, i když z žádného úřadu vám dnes do vaší společnosti nedojde žádná pošta. Ze zákona s vámi totiž musí úřady komunikovat pouze skrz datové schránky.

Proč tedy mít draze placenou kancelář? Proč utrácet peníze za něco co nepotřebujete, místo toho abyste je investovali do rozvoje svých projektů či zkvalitňování služeb? Kladete-li si tyto otázky, odpovím vám na ně také otázkami.

A proč to děláte? Vy nevíte, že existuje elegantnější možnost, než si platit kancelář a možná i se sekretářkou? Ne? Tak čtěte dál.

Ta možnost se jmenuje Virtuální sídlo firmy Ostrava. Sídlo má adresu a to je tak všechno co má. To ale ještě neznamená, že nic nenabízí. A věřte, že za zanedbatelný měsíční poplatek od 250 Kč toho získáte až, až.

Vše elektronicky

Tím hlavním jsou služby sekretářky. Ta už není virtuální, tuto práci vykonávají zaměstnanci v recepci domu, ve kterém je uvedeno virtuální sídlo vaší firmy. Hlavní činnost je příjem, registrace a skenování vaší přijaté pošty. Skenování proto, že se pomocí skenů uložených ve formátu PDF zasílají do vaší e-mailové schránky. Vy tak nepřijdete o nic důležitého, i kdybyste své sídlo nikdy nenavštívili. Ale to nehrozí, protože se vám nabízí další skvělá služba. Tou je možnost využívání, luxusně zařízené, zasedací místnosti pro důležité obchodní schůzky. Důležité dokumenty už nebudete muset podepisovat někde v rušné restauraci. Zázemí máte.