Pěkná svatba

Pěkná svatba

Svatební oznámení je hodně důležité, protože dělá opravdu první dojem. Já sama jsem si dala na svatebním oznámení hodně záležet. Mám moc ráda dokonalost a tak chci všechno, aby bylo perfektní a skvělé. Vždyť to budou mít lidé v ruce a budou to číst! A navíc se přeci jedná o svatební den, o můj velký den, takže si přeji, aby všechno bylo dokonalé. A to včetně svatebního oznámení. Například třeba moje maminka mi říkala, ať nedělám vůbec svatební oznámení. Byla jsem fakt v šoku a myslela jsem si, že jsem špatně slyšela. Jenže bohužel mi to maminka zopakovala.

Svatba je krásný den.

A slyšela jsem dobře. a když jsem se jí zeptala proč ať mi řekne důvod, tak to bylo to, že prý jsou to zbytečné peníze navíc. Ale abych pravdu řekla, ta, mě o to vůbec nešlo. Já sama jsme chtěla, abych měla opravdu pěkné svatební oznámení a taky si dám na něm záležet. Dokonce jsme byla se svým přítelem dohodnutá, že na pozvánkách bude taky naše společná fotka.

Tady mě přítel požádal o ruku.

A to mi maminka řekla, že mám dělat svatební oznámení jen emailem nebo SMS zprávou. To tedy ne! Svatba bude můj velký den a tak chci mít a ni hmatatelnou vzpomínku. takto mi třeba z počítače zmizí a já nebudu mít nic. Svatební oznámení jsem si proto nechala udělat na zakázku a top rovnou padesát kusů. Stačilo by i čtyřicet pět oznámení, ale řekla jsem si, kdybych náhodou ještě nikoho na poslední chvíli pozvala, tak to mám všechno v pořádku a nic mi nechybí. Navíc i jídlo a drinky jsem měla navíc a je to vážně lepší, protože je vždy lepší mít více než méně. Myslím, že by to bylo hodně trapné, kdyby na nějakého hosta nezbylo jídlo nebo pití. A vy jste už taky měli svatbu a měli jste nějaké pěkné svatební oznámení? A víte jak dopadlo to moje? Musím říct, že se povedlo, všem se moc líbilo a dokonce i moje maminka byla ráda a hodně překvapená, že svatební oznámení je opravdu pěkné a bude se na něj vzpomínat. Vzpomínky jsou velmi důležité, hlavně na svatbu.