Rakouské alpy plné zábavy pro rodiny s dětmi
Nezařazené

Rakouské alpy plné zábavy pro rodiny s dětmi

Pokud se na vaši rodinnou dovolenou vydáte do Rakouska, nabídne se vám dlouhá řada aktivit, míst k výletům a zážitkům pro děti i dospělé. Dětem se jistě zalíbí lanovky, kterých je v Rakousku opravdu velké množství a které vás během chvilky vyvezou na vrcholky hor. Na konci stanic lanovek na vrcholcích hor také pro malé cestovatele čekají různá hřiště, interaktivní prvky, klouzačky, houpačky a prolézačky, rodiče tak mají čas se pokochat překrásnými výhledy do okolí. Využít také můžete možnosti návštěv různých zoologických zahrad a zábavních parků se spoustou herních prvků.

kráva

Kam v Rakousku dešti
A co v Rakousku podniknout v dešti? K dispozici máte různé termální lázně, které se budou líbit jak dětem, tak i dospělým. Naleznete v nich různé skluzavky, tobogány, ale i atrakce pro nejmenší, saunu, vířivku a vyhřívané venkovní bazény. Termály jsou tak ideálním řešením pro uplakané deštivé počasí. Dále můžete také navštívit různá muzea, která budou bavit i děti. Stačí navštívit třeba železniční muzeum nebo různé interaktivní výstavy.

houpačka

Jak v Rakousku za celou rodinu ještě více ušetřit
Za celou vaši rodinu můžete v Rakousku také ušetřit a dovolená vás tak vyjde podstatně levněji. Stačí si podle konkrétní oblasti vašeho pobytu pořídit speciální karu dané spolkové země, se kterou budete mít zadarmo různé lanovky, vnitřní i venkovní koupaliště, muzea a termální lázně. Taková karta se vám v závěru opravdu vyplatí, a navíc, pokud máte dítě ve věku do 6 let, má všechny vstupy zdarma. Pořídit tak můžete například Salzburskou kartu, Korutanskou kartu nebo Tyrolskou kartu, podle toho, kde se právě nacházíte. Vybrat si můžete i délku její platnosti, a to 6 nebo 12 dní.

domek

Dovolenou v rakouských alpách si tak užije celá rodina, a to za každého počasí, a to díky velkým možnostem různých aktivit.