Vhodná a výhodná volba vozidla

Vhodná a výhodná volba vozidla

Sháníte automobil na půjčení? Nepotřebujete to přehánět s extrémní výbavou a postačí vám něco menšího a skromnějšího? Pak jste narazili na správnou volbu.
K dispozici je Škoda Fabia 1,2. Typ vozidla s pěti dveřmi. Česká značka, která si rozhodně stále drží vysokou kvalitu, co se jejich vozidel týče. Punc kvality jim byl vtisknut již při prvních sériích těchto typů vozů a dodnes je fabia velice oblíbeným vozem ve všech kategoriích.
Potřebujete si půjčit automobil? Spolehněte se na českou klasiku, která nikdy nezklame https://www.rentcarservice.cz/skoda-fabia-1-2-5dr-praha.

pronájem

Čím vám poslouží?

Jaké je jeho výbava?
Vozidlo je vybaveno rádiem, příjemná změna po všech těch fleškách nemyslíte? Konečně si můžete také pustit běžné rádio a vyplnit dlouhou chvíli za volantem příjemným posloucháním muziky. Automobil je velice snadný na řízení. Má klasickou manuální převodovku. Tu znají jistě všichni fajnšmekři. Jedná se samozřejmě o zcela základní manuální řazení. Velkou výhodou je nastavitelný volant. Jistě si budete chtít přisunout, zvýšit nebo snížit jeho polohu. V tomto případě to můžete udělat úplně bez obav. Volant lze nastavit tak, aby vám to plně vyhovovalo. Sympatická jsou také tónovaná skla.

Řízení za denního světla může samotného řidiče a potažmo cestující nepříjemně oslňovat. Tónovaná skla jsou mimořádně účinná a snižují riziko oslnění. Nemusíte se nepříjemně šklebit a mračit, když budete vůz řídit. Samozřejmostí je airbag řidiče. Ten musí být chráněný za všech okolností. Airbag je připraven nastavit za vás svůj krk. V případě potřeby vystřelí, aby zabránil nežádoucímu nárazu při nehodě. Elektrická okna jistě nejsou žádnou novinkou. Starší typy vozidel však touto vymožeností často nedisponují. Naše Škoda Fabia má elektrická okénka. Můžete si volně nastavovat podle potřeby. Samozřejmostí je také centrální zamykání nebo posilovač řízení.

předání

Bez posilovače bychom v dnešní době byli hodně překvapení, jak jde řízení ztuha. Kdo to nezažil, poznal by obrovský rozdíl. Nesmíme zapomínat ani na ABS – protiblokovací systém, který se zapne, když zabrzdíte. A v neposlední řadě, bychom měli připomenout vysoký komfort jízdy. Ten zajišťuje spokojenost řidiče a tu zase zajišťuje klimatizace, bez které by se v dnešní době spousta řidičů nedokázala obejít.