Zábava na oslavě

Zábava na oslavě

Znáte to, hosté se přivítají, zábava plyne, ale po čase jako by to celé začalo váznout, a ne a ne se hnout kupředu. Ne, neshánějte další láhve alkoholu. Ano, to sice pomůže také, ale pak je ta úroveň většinou nevalná. Poradím vám zcela nezištně něco lepšího.

Zde v článku níže naleznete jedno modré slovo, a to je odkaz. Když na něj kliknete dostanete se na web, který patří…

Ne, tak takto by to nešlo. Musíme na to jinak. Jistě víte, kdo je to kouzelník, ale nevíte, že ten, na jehož web se dostanete, je ochoten přijet za vámi až domů. Ano, klidně i k vám do obýváku.

Kouzelnický klobouk

Kouzelník jako takový zde však nebude předvádět show jako například zmizení sochy svobody, ale předvede vám spousty jiných prvků. Neméně zajímavých.

Mezi druhy jeho umění totiž patří i mikromagie, která se velice dobře hodí mezi menší kolektivy, skupinky a prostě jednoduše menší počet diváků. Že vás bude více? Ale to přece vůbec nevadí. Tak se domluvíte na vystoupení klasickém, ale přece jen mikromagie je mikromagie. Nezvládá ji každý, chce to totiž dost trpělivosti a nervy. Připravit takové vystoupení netrvá deset minut ani deset hodin, ale v některých případech klidně i řadu dní. Jsou to hodiny zkoušení, testování, příprav a pečlivých plánů pro každou drobnost. Ostatně to pak posoudíte sami, budete žasnout a otvírat údivem ústa.

kouzelník

A když někdo ze skupiny neuvidí? Vůbec nevadí, není přece problém rozdělit diváky na dvě, popřípadě tři skupiny, kouzelník rád a ochotně předvede své triky všem. A pak si můžete společně vyprávět o svém zážitku a hádat, jak to ten člověk udělal. Kouzelnické vystoupení zkrátka pobaví a zaujme v jakémkoli prostředí a při jakékoli příležitosti. Takže neváhejte a klikněte na onen řečený odkaz. Raději s předstihem, protože o vystoupení je veliký zájem a občas už může být obsazeno hodně dopředu.