Co je to second hand

Co je to second hand


Pokud jste milovníci oblečení a nepotrpíte si na předražené značkové kousky, second hand online by pro vás mohl být tou nejlepší možnosti, kterou určitě rádi využijete. Co je to vlastně second hand? Second hand je anglické slovo. V překladu znamená doslova „druhá ruka“, tudíž se jedná o oblečení z druhé ruky, které už někdo nosil. Ale pozor. I v second handu se občas najdou nové a nevynošeny kousky, které na sobě ještě nikdo neměl, a to je docela zajímavé.

sh

Plno lidí second Handy naprosto odsuzuje, ale já moc nechápu proč. Second Handy nejsou špatné, dají se zde sehnat super kousky za opravdu malé ceny. A ano, ty malé a drobné ceny v second handech jsou určeny právě proto, že je to oblečení po někom, které by ještě mohlo najít využití. Proto ta nižší cena. Proto neváhejte a něco si vyberte.

sh

Jaké jsou výhody second handu?

  1. nízké ceny – jak už jsem tady zmiňovala, v second handu najdete opravdu nádherné kousky za poloviční, někdy dokonce i menší cenu. A představte si, že i značkové oblečení a boty jsou tu levné. Já jsem v second handu například sehnala originální kabelku Chanel za zhruba 100 korun. Takže oproti té ceně, za kterou se prodává normálně, je to prostě luxusní.
  2. online – ano, je to online. Second Handy máme jak v kamenných prodejnách, tak i právě online. Pro mnohé z vás to může být pohodlnější, protože nemusíte nikam chodit a můžete si oblečení, bundy, mikiny, kabelky, crop topy a další věci objednat z pohodlí domova. A ano, to za to stojí. Opravdu musím říct, že i forma nakupování online mě hrozně baví, i když jsem si zpočátku vůbec nemyslela, že mě to bude až tak bavit. Proto pokud se vám nechce nikam chodit a chtěli byste nějaké super kousky, v klidu si je objednejte online přes internet. Myslím a troufám si říct, že budete opravdu spokojeni i se second handy online….