Když si nevíte rady se svou erekcí

Když si nevíte rady se svou erekcí


Mužská erekce není jen o plnění penisu krví a mechanickém dráždění orgánu v rozkroku. Toto je velmi citlivé téma, na které je zapotřebí zaměřit pozornost, abychom tuto problematiku pochopili více do hloubky. V první řadě hraje důležitou roli psychika. Aby mohlo vůbec dojít k tomuto aktu, je zapotřebí naprostá psychická pohoda a uvolnění. A toto je jeden ze zásadních problémů moderní doby.

přepracovaný muž

Ze všech stran na vás útočí různé stresující vlivy a jen hlupák se může v současném světě cítit bezpečně. Nemáme v úmyslu popisovat všechna trable, která současný lidský život provází, to by bylo jistě zbytečné, jen bychom rádi upozornili na jeden známý fakt, respektive kosmický zákon: „Vrána k vráně sedá“ neboli stejné přitahuje stejné nebo velmi podobné. Proto je právě dnes více než důležité zaměřit se na pozitivní emoce, pozitivní životní projevy a dát lidem na vědomí, že to, co sami vytváří svou energií, svým myšlením a konáním, to si k sobě také přitahují.

vystresovaná žena

Tento proces ale není snadný a do stresu se tu dostáváme velice snadno, protože nežijeme v ideálním láskyplném světě. A stres, to je hlavní viník všech problémů lidstva, včetně erekce. Abychom tu mohli stresu lépe čelit, jsou nám tu na pomoc adaptogenní bylinky. Je to například Ashwagandha, Ženšen nebo Kotvičník zemní. Rostou vysoko v horách a absorbují do svých kořenů velké množství živin. A právě živiny, je to podstatné, co organismus potřebuje v případě oslabení stresem. Jestliže se budete ládovat sladkostmi, jíst maso a pít alkohol, nemůžete se dočkat žádného pozitivního výsledku, a v případě stresové situace je zapotřebí živin ještě více, než v klidovém režimu.

Zásadní je tedy začít se zdravě stravovat a doplňovat živiny bylinkami, jejichž působení znají lidé tisíce let. Máme je k dispozici za mnohem nižší cenu, než Viagru bez předpisu, a hlavně nevyvolávají žádné vedlejší účinky. Nepotřebujete na ně lékařský předpis a jde čistě o přírodní záležitost.