Dům postavený za pár dní

Dům postavený za pár dní

Zdá se vám nemožné, abyste postavili dům během několika dnů? Pokud se zaměříte na samotnou stavbu z cihel a vyřizování veškerých povolení a potvrzení, tak to může trvat nejenom dny, ale i roky. A většinou každý potřebuje bydlet okamžitě.

Naštěstí existuje skvělé řešení, které splní sen o bydlení se zahrádkou a s vlastním soukromím a ještě ke všemu bude na zvoleném místě stát opravdu do několika dnů. Jde totiž o oblíbený a moderně řešený mobilní dům.
Jedná se o řešení bydlení v levnější variantě, které se přizpůsobí vašim potřebám a nabízí množství možností konečných úprav.

interiér mobilheimu

Můžete získat nejen bydlení celoroční, ale i bydlení k účelům rekreačním nebo jako komfortní zahradní domek.

Mobilní dům vám bude přivezený v hotové podobě a v mnoha případech i zařízený. A nejde o žádné provizorium, ale o opravdu kompletně vybavený interiér, ve kterém nebude chybět ani WC a koupelna či vybavená kuchyň.

K celoročnímu využití stačí už jen upravit topení, podlahy, vyměnit okna, přistavit třeba terasu s pergolou a nikdo nepozná, že jde o přivezené bydlení.
Kromě toho se jedná o opravdu levnou variantu, na kterou si nepotřebujete brát vysoké hypotéky na desítky let, ale vyjdete třeba z úspor či nízkého úvěru.

Nepotřebujete ani různá povolení a potvrzení a můžete bydlet opravdu okamžitě. Takže se ze dne na den zbavíte třeba pronájmu, podnájmu či bydlení s rodiči.
Tento styl k nám přišel ze západu, kde jsou mobilheimy běžným a hlavně oblíbeným způsobem bydlení. Stačí mít jen kousek vlastního místa, kam jej postavit a máte vystaráno.

veselý karavan

Postupně z něj můžete vypracovat skvostné až luxusní bydlení, které bude k nepoznání od běžných staveb, na kterých majitelé pracovali třeba roky. Splníte si sen o bydlení a ještě ušetříte spoustu peněz.

Získáte jistotu, kterou vám už nikdo nevezme a která bude jenom vaše.