Kde se můžete dívat na videa

Kde se můžete dívat na videa

Pokud byste se chtěli dívat na videa, není pro vás lepšího místa než internet. Všichni asi známe Youtube, který se stal synonymem pro platformu pro přehrávání videí.

Starší uživatelé si jistě vzpomenou na další předchůdce a stránky, kde bylo možné nahrávat videa či vlastní tvorbu, případně sama platforma umožňovala tvorbu videí či střih a editaci již existujících videí. Mnozí z nás vlastně začínali na těchto platformách. Jenomže po příchodu Youtube se všechno přesunulo na tuto novou, jednoduchou a přesto efektivní platformu, která naprosto pohltila celý tento nově vznikající trh na dlouhá léta.

television-32561_640

Netrvalo však dlouho a mnozí jiní hráči se snažili dostat ke zdroji toho všeho. Jsou to přeci jen velké zisky, nejen za reklamy, které jsou nabízeny takřka u každého videa. Je to především vliv, který můžete získat a přenést na další platformy či sociální sítě, který tak moc láká. Navíc už jen ta možnost, že můžete zdarma bez nutnosti vytvářet předplatné či jiné služby začít nahrávat videa, je naprosto unikátní a neocenitelná. Mnohdy si člověk ani neuvědomuje, jak revoluční byl vlastně ve své době Youtube.

home-office-5219557_640

Dnes už je ale třeba dívat se dál. Pozornost lidí se pomalu a jistě tříští a reagovala na to jak samotná platforma, která se přetvořila značně od svých prvopočátečních dob, tak na to zareagovali uživatelé. Nové webové platformy jako je například Dailymotion začínají dělat pořádnou díru do světa a nacházejí si své vlastní fanoušky. Můžete ostatně využít Dailymotion a stáhnout si svá oblíbená videa či přenosy pomocí naší služby Dailymotion video downloader, která vám dovolí přesně výše zmíněné a mnohem více. Navíc můžete dané video přetvořit takřka do kterékoliv formátu, takže si můžete vybrat přesně ten, který vaše zařízení bude schopno přehrát.

Pokud by vás zajímaly další věci, vždycky se můžete podívat na další služby, které na našich stránkách nabízíme. Určitě toho nebudete litovat!