Lázeňské pobyty Luhačovice nabízejí mnohem víc

Luhačovice jsou známé svým lázeňstvím již od 17. století. Jestliže zde máte naplánovanou cestu kvůli lázeňským procedurám, udělejte si čas také na poznání zdejšího okolí, neboť právě to nabízí tu pravou krásu.
Rozléhá se zde nádherná příroda Bílých Karpat, která je doplněná typickým lázeňským prostředím. Naleznete zde kolonádu, velmi rozlehlé parky vybízející k procházce, fontány, pavilony, léčivé prameny a upravené cestičky.
vysvětlování u pc.jpg
Léčí se zde především onemocnění dýchacích cest nebo pohybového aparátů, rovněž také onemocnění trávicího ústrojí, oběhového systému. Luhačovice jsou vyhledávaným místem také pro léčbu onkologických onemocnění. Zdejší lázeňská léčba se skládá zejména z přírodních léčivých pramenů, které se však kombinují s těmi nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami. Celkem zdejší místo nabízí něco okolo 60 procedur, které můžete využít.

Můžete si vybírat z několika typů pobytů. Jednou z možností jsou právě již zmiňované léčebné lázeňské pobyty Luhačovice, které v ceně zahrnují většinou snídaně a večeře, ubytování a několik lázeňských procedur. Dále mohou poskytovat slevy také na další procedury, které si budete moct za zlevněnou cenu objednat. Můžete však vybírat také z relaxačních či wellness pobytů. Tyto pobyty zahrnují také snídaně a večeře, ubytování, liší se však v nabízených procedurách.
přírodní produkt.jpg
Nepůjde již o léčebné procedury, ale spíše o také, během kterých si pořádně odpočinete a uvolníte se.
Ať už pojedete na jakýkoliv typ pobytu, určitě si během cesty naplánujte také výlety po okolí a poznejte zdejší lázeňskou architekturu, která je pro město Luhačovice tak typická. Spojíte tak příjemné s užitečným a pokocháte se krásou zdejší okolní přírody. No co víc si na uvolnění a regeneraci těla přát. Únik od starostí a strastí všedního života je zde natolik reálný, že se vám nebude chtít ani vracet.

loading
×